Вибір за мімімішністю: благодійному проекту Watsons Україна два роки

У липні 2019 го благодійному проекту Watsons Україна «Давай поборемо рак разом» виповнилось два роки. За цей період вдалося зібрати близько 750 тисяч гривень на ліки, які передаються в відділення онкогематології чотирьох обласних профільних медзакладів України.

Проект реалізується спільно з благодійним фондом «Таблеточки» і головна його мета – допомога онкохворим дітям. Щоб приєднатися до проекту, необхідно придбати продукцію з позначкою «Допомішка» ТМ «Lucky Day» в магазинах мережі або інтернет-магазині watsons.ua.

1 гривня з кожного проданого акційного товару перераховується на покупку ліків.

«Ми в компанії дуже любимо цей проект, він також відомий серед колег нашої міжнародної мережі. «Давай поборемо рак разом» – це можливість внести свою важливу частку в життя маленьких дітей, купуючи повсякденні, потрібні товари: мило, серветки, гель для душу і т.д. », – коментує Катерина Веремєєва, начальник відділу корпоративних комунікацій і зв’язків з громадськістю. – «Кожен раз, коли ми бачимо продажі лінійки« Lucky Day» з Допомішкою – радіємо, що так багато наших клієнтів залишаються небайдужими, і ми, в свою чергу, раді цьому сприяти».

За період існування проекту понад 300 тисяч клієнтів Watsons прийняло в ньому участь. На зібрані учасниками кошти закуповують антибактеріальні та протипухлинні препарати для дітей, які проходять лікування в Запорізькій, Житомирській, Чернігівській та Рівненській профільних медустановах.